REFERENCE

Spolupráce s p. Honzovou je skvělá! 🙂 Oceňuji její kreativitu, systematičnost, pečlivost a laskavý přístup. Doporučuji !​
Lada Čuříková
Bylinkyodsveta.cz
Andrejka je důležitou součástí týmu, který si osvojil sen šířit povědomí o vědomém stravování, moci přítomnosti a obecném podílení se na vytváření lepšího světa. Kdy se proaktivně podílí na rozvoji – loajálně, pružně a proaktivně. Je pro mě důležité být obklopený relevantními lidmi, kteří tvoří zejména srdcem. Děkuji, Andrejko, za dosavadní spolutvoření a těším se na další!
Miroslav Komárek
Vitalvibe Schweiz GmbH
S Andreou spolupracuji již několik měsíců a jsem z ní nadšená (především vzhledem k mým minulým negativním zkušenostem). Andrea je rychlá, spolehlivá, a když se objeví něco nového, rychle to zjistí a naučí se. Jako virtuální asistentku Andreu vřele doporučuji!
Šamanka Namu
Šamanská škola, koučka
Velmi děkuji za expresní zpracování profesního životopisu, jeho překlad do němčiny a stylizaci. Byla s vámi blesková a skvělá spolupráce. Akutně jsem potřeboval přeložit dva životopisy do němčiny, práce byla hotova za necelých 24 hodin a s výsledkem jsem velmi spokojen. Vřele doporučuji!
Václav Kulhánek
středoškolský pedagog
Cooperation with Andrea is very smooth. She is independent, proactive and ingenious. To my delight, she is also able to orientate herself well in ambiguous tasks, find adequate approach and structure to her response. I am particularly impressed by the speed and depth of her web-search ability
Jan Mironiuk
Impactful leader. Empathetic change coach. Seasoned business improver.