O MNĚ

 Jmenuji se Andrea Honzová. Jsem energická, aktivní, empatická, tvrdohlavá a cílevědomá žena narozená ve znamení Berana. Ráda se věnuji věcem naplno a dotahuji je do konce. Ráda vidím při svém tvoření výsledky,  které svou prací vytvářím.

Pracovně jsem působila jako asistentka jednatele v mezinárodní společnosti (7 let) se specializací na oblast financování nákladních vozidel. Na této pracovní pozici jsem získala spoustu zkušenosti napříč businessem. Zkušenosti z brigád a volnočasových aktivit jsou na dlouhý seznam.

Jako člověk neustále se vzdělávající jsem vystudovala Policejní akademii v Praze (obor Bezpečnostně-právních studií) a v loňském roce zakončené Logistické technologie na VŠTE Č. Budějovicích. Díky studiu jsem získala nejen vědomosti, ale spoustu cenných rad, sdílených zkušeností a kontaktů na úžasné lidi. Škola mi mimojiné umožnila i získanou dovednost psaní všema deseti. Získávání nových informací je mým celoživotním hnacím motorem, ráda se věnuji novým věcem a prohlubuji i oživuji ty starší.

Volný čas teď jako máma na mateřské věnuji hlavně mému malému synovi, který dodává svou pozitivitní energí naší rodině radost. Ráda si jdu zaběhat na kratší tratě (5 km) nebo se věnuji chvilce s jógou. Hudba mě doprovází na každém kroku mého života. Příležitostně chodím na střelnici jako aktivní střelec a držitel zbrojnho průkazu. Jako relax s rodinou pečujeme o dům, zahradu, les a zejména v zimním období také o rodinný rodokmen.