O MNĚ

Jmenuji se ANDREA HONZOVÁ.  Jsem žena žijící okamžikem, energická, empatická, svědomitá a cílevědomá  se svým světem nekonečných myšlenek (INTJ). Práci se věnuji ráda naplno s dotažením do konce. Pro spolupráci je pro mě důležitá komunikace, otevřenost, energie a důvěra.

Profesní zkušenosti:

  • Asistentka jednatele a office manager v mezinárodní společnosti (7 let) se specializací na oblast financování nákladních vozidel, takže spousta zkušenosti napříč obchodem a technikou,
  • Office manager a koordinátor s přesahem do PR marketingu v eventové agentuře,
  • Marketing a práce „brouka pytlíka“ v lokálním českém start-upu v oblasti sdílení vozidel (carsharingu)
  • Virtuální asistenci v online prostředí se věnuji od května 2017. Spolupracovala jsem již s více než patnácti klienty, a to zejména na dlouhodobé spolupráci. V roce 2019 jsem se podílela na ročním vzdělávacím projektu pro ženy podnikatelky jako koordinátorka a manažerka.
  • Od podzimu 2018 jsem zastupitelkou obce, ve které žiji, s cílem aktivně se podílet na dění kolem nás.
  • K tomu mohu přidat bohaté zkušenosti pramenící z vlastních rozličných aktivit.

Vzdělání

Jako člověk neustále se vzdělávající jsem vystudovala Policejní akademii v Praze (obor Bezpečnostně-právních studií a obor Policejní management a kriminalistika), dále pak Logistické technologie na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Díky studiu jsem získala nejen vědomosti, ale spoustu cenných rad, sdílených zkušeností a kontaktů na úžasné lidi. Škola mi mimo jiné umožnila i získanou dovednost psaní všemi deseti. Získávání nových informací je mým celoživotním hnacím motorem, ráda se věnuji novým věcem a prohlubuji a oživuji ty získané..

Volný čas věnuji sobě své rodině – dvěma synům a manželovi. Ráda si jdu zaběhat na kratší tratě (5 km), medituji, relaxuji nebo věnuji chvilku józe. Hudba mě doprovází na každém kroku mého života. Příležitostně chodím na střelnici jako aktivní střelec a držitel zbrojního průkazu. Společnou rodinnou aktivitou je péče o dům, zahradu, les a zejména v zimním období také o rodinný rodokmen.

 
_MG_9281